AÖF sınav sonuçları sorgulama nasıl yapılır? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 2020 AÖF sınav sonuçları açıklandı!

AÖF sınav sonuçları açıklandı! Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF online vize sınavları sona erdi. Ülkemizde corona virüsü salgını sebebiyle Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim öğrencileri Bahar dönemi vizelerine elektronik ortam üzerinden verilen 20 günlük süreçte tamamladı. İlk defa uygulanan online AÖF vize sınavlarının ardından gözler sınav sonuçlarına çevrildi. 18 Nisan’da başlayan bahar dönemi vize sınavlarında öğrencilere her ders için toplam 20 soru ve bu soruların çözümü için 30 dakika süre verilmişti. Açıköğretim Fakültesi İktisat ve İşletme Fakültelerinin bahar dönemi ara dönem vize sınav sonuçları sorgulanmaya devam ediyor. Buna göre; AÖF bahar dönemi sınav sonuçları açıklandı. AÖF sınav sonuçları sorgulaması nasıl ve nereden yapılır? 2020 Açıköğretim AÖF sınav sonuçları sorgula!

AÖF sınav sonuçları açıklandı…Anadolu Üniversitesi tarafından koronavirüs salgın süreci nedeniyle alınan kararla açıköğretim öğrencilerinin online ortamda vizelerinin gerçekleştirilmesinin ardından ” AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?” sorusuna yanıt aranmaya başlandı. 18 Nisan- 7 Mayıs tarihleri arasında online ortamda yapılan Açıköğretim Anadolu Üniversitesi bahar dönemi vize sınavlarının ardından gözler sınav sonuçlarına çevrildi. Belli sebeplerden ötürü üniversiteyi açıktan bitirmek zorunda kalan öğrenciler sorumlu oldukları her ders için toplam 20 soru ve bu soruların çözümü için 30 dakika süre verilmişti. Anadolu Üniversitesi AÖF vize ve final sınavları sonucu, alınan notun en az 100 üzerinden 35 olması, dersi başarılı olarak geçmenizi sağlıyor. Buna göre; AÖF sınav sonuçları açıklandı. Anadolu Üniversitesi Açık öğretim AÖF sınav sonuçları nasıl sorgulanır?

ÖF SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI!

Anadolu Üniversitesi ekranı üzerinden öğrencilerin kendi şifreleri ile yaptıkları girişin ardından 18 Nisan- 7 Mayıs tarihleri arasında online vize sınavları tamamlandı. Şimdi ise gözler AÖF sonuçlarına çevrildi. 2020 AÖF sınavı sonuçları sorgulama ekranına haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz.

AÖF SINAV SONUÇLARI SORGULA!

Comments